Ceník - Půjčovna svatebních šatů

Home

Ceník

Ceník

Poplatek za zkoušku svatebních šatů

První hodina zkoušení : 200 Kč

Každá další započatá 1/2 hodina : 100 Kč

V případě uzavření smlouvy na svatební šaty není poplatek účtován nebo je vrácen v plné výši a to až do 3 měsíců od zaplacení tohoto poplatku. Zaplacený poplatek není přenosný a lze jej vrátit pouze při uzavření smlouvy na svatební šaty v našich svatebních salonech ve stanovené lhůtě do 3 měsíců. Více informací o poplatku a důvodech jeho zavedení naleznete ve spodní části této sekce.

Půjčovna svatebních šatů – ceník

Dámské svatební šaty: ceny již od 4500,-Kč do 12500,-Kč ( v ceně šatů jsou zahrnuty zkoušky,úpravy a čištění)

Dámské společenské šaty: ceny od 1200,-Kč do 4500,-Kč

Pánské obleky: ceny od 1500,-Kč do 2500,-Kč

Chlapecké obleky: ceny od 480,-Kč

Šaty pro družičky: cena od 500,-Kč

Milé nevěsty,

dovolujeme si Vám oznámit, že i náš svatební salon se připojuje ke stále většímu počtu svatebních salonů po celé ČR a rozhodli jsme se zavést Poplatek za zkoušení svatebních šatů.

Výše poplatku bude 200,- / za první hodinu zkoušení, 100,- / za každou další ½ hodinu. Výše poplatku je individuální a je na svobodném rozhodnutí každého konkrétního svatebního salonu.

V případě zamluvení svatebních šatů v našem svatebním salonu nebude poplatek účtován a těm nevěstám, které se nerozhodnou ihned a poplatek zaplatí, bude poskytnuta lhůta 3 měsíce, aby si u nás šaty vybraly a poplatek jim byl vrácen. Zaplacený poplatek není přenosný a lze jej vrátit pouze v případě uzavření smlouvy na svatební šaty v našem svatebním salonu a to ve lhůtě do 3 měsíců od zaplacení poplatku.

Prohlašujeme, že zavedení výše uvedeného poplatku rozhodně není snahou o obohacení, ale je pouze snahou bránit se stále více rozmáhajícímu fenoménu, kdy si některé nevěsty v našich salonech vyzkouší mnohdy 10 ks a více svatebních šatů, kde se jim ochotně i hodiny věnují naše pracovnice, tyto nevěsty si šaty nafotí, mnohdy i tajně, zjistí, jaký typ a jaká barva jim sluší nejvíce a poté si je nechají ušít v Číně a pod..

Přestože je konání těchto nevěst nelegální a výsledek práce čínských výrobců velmi nekvalitní a nesrovnatelný s originálem, tomuto fenoménu podléhá stále více nevěst ve snaze ušetřit.

Svatebnímu salonu však po takovém zkoušení vznikají nemalé náklady spojené s vyčištěním a opravou svatebních šatů ( čistící prostředky, energie, práce švadlen apod.). Zároveň s každým tímto čištěním a opravami dochází k opotřebení a snížení hodnoty svatebních šatů.

Nově zavedený poplatek bude tedy sloužit k úhradě výše uvedených nákladů. Zároveň by měl ale odradit od zkoušení ty nevěsty, které mají předem v úmyslu objednat si šaty v Číně a ne v našem nebo i jiném svatebním salonu.

Přestože poplatek je zcela oprávněný a odůvodněný, rozhodly se některé salony věnovat část nebo i celý poplatek na dobročinné účely.

Na závěr nám dovolte vyjádřit přesvědčení, že zavedení tohoto poplatku povede v konečném důsledku ke zkvalitnění poskytovaných služeb a budeme mít zároveň více času věnovat se právě Vám, nevěstám, které máte o naše služby opravdový zájem.

Děkujeme za pochopení.

Váš svatební salon Buštěhrad